آرشیو ماهانه: دسامبر 2014

طریقه بافت کلاه با دو میل

طریقه بافت کلاه با دو میل

طریقه بافت 100 دانه سر می اندازیم و 5 رج ساده می بافیم 25 دانه می بافیم و برمی گردیم ودر رج برگشت فقط 3 دانه می بافیم  و برمی گردیم به همین ترتیب در هر رج س دانه اضافه می کنیم تا 50 دانه اول بافته شود  50 دانه دیگر را به همین ترتیب ... متن کامل »

آموزش بافت جوراب با قلاب

آموزش بافت جوراب با قلاب

طریقه بافت 15 زنجیره می بافیم و حلقه می کنیم چند ردیف پایه کوتاه می بافیم و در هر ردیف 5 دانه اضافه می کنیم  تا به 40 دانه برسد با رنگ دیگه یک پایه کوتاه +سه زنجیره تا آخر ادامه پیدا کند 6 پایه بلند +2 زنجیره  تا آخر تکرار شود  ویکی در میان ... متن کامل »

چرا خدا در قرآن به آفریده هایش قسم خورده؟

به گزارش خبرنگار معارف باشگاه خبرنگاران، پرسش :در قرآن بار ها خدا به آفریده هاش قسم خورده. مثلا به انجیر به زیتون و خیلی چیزای دیگه.مگه نمیگیم خدا بزرگه … خدا همه کاری میتونه انجام بده ،خب؟پس چراخدا باید به آفریده هاش قسم بخوره؟ چه لزومی داره؟ چرا خدای به اون بزرگی باید بیاد مثلا به ... متن کامل »

پرندگان چگونه بدون گوش می‌شنوند؟

پرندگان هم صداهای اطراف خود را می‌شنوند و نسبت به آن واکنش نشان می‌دهند اما این در حالیست که فاقد گوش بیرونی مانند انسان هستند. به گزارش ایسنا، محققان در پاسخ به این سوال که پرندگان چگونه بدون گوش می‌شنوند، اظهار کردند: گوش پرندگان مانند گوش انسان‌ نبوده، بلکه ساختاری خاص دارد. گوش پرندگان گوش ... متن کامل »

نمایش مطالب بیشتر
رفتن به بالا