آرشیو ماهانه: نوامبر 2014

نگذارید کودکانتان خجالتی بار بیایند ‌

به گزارش پارسینه به نقل از ایسنا، بنت الهدی امیری از انزواطلبی و گوشه‌گیری به عنوان واژه‌ای بهتر به جای خجالتی بودن یاد کرد و افزود: در تعریف انزواطلبی یا گوشه گیری می توان گفت وقتی کودک ازبرخورد با دیگران و به خصوص افراد ناآشنا به شکل افراطی اجتناب می‌کند و رغبتی به مشارکت در گروه‌های ... متن کامل »

4 تداخل دارویی کشنده را بشناسید

داروهایی که با تلاش دانش پزشکی برای مقابله با بیماری‌ها تولید می‌شوند اگر بدون مشورت پزشک در ترکیب باهم مصرف شوند، گاهی به معجونی سمی و کشنده تبدیل خواهند شد. در این نوشتار کوتاه با 4 دارو آشنا می‌شوید که تداخل یا استفاده همزمانشان سبب چنین نتیجه‌ای خواهد شد. بسیاری از افراد به ویژه سالمندان ... متن کامل »

آموزش بافت هویج با قلاب

آموزش بافت هویج با قلاب

    طریقه بافت 5 زنجیره می زنیم و به صورت حلقه در می آوریم داخل حلقه 5 پایه کوتاه می بافیم در این ردیف 7 پایه کوتاه می بافیم (در دو تا از خونه ها دو تا پایه کوتاه ) تا آخر در هر ردیف چند دانه اضافه می کنیم  تا به 20 دانه ... متن کامل »

کودکان ازچه سني بايد دراتاق خودشان بخوابند؟

مهلا طباطبايي زاده – همه ما وابستگي هايي که نوزاد به مادر دارد رامي دانيم گاهي اين وابستگي از حد مي گذرد و باعث مي شود کودکان بيش از حد در حريم پدر و مادر باشند. اينکه کودک بيشتر وقت خود را در اتاق پدر و مادر صرف کند باعث دور شدن پدر و مادر ... متن کامل »

نمایش مطالب بیشتر
رفتن به بالا