آرشیو ماهانه: سپتامبر 2014

شاد بودن که دلیل نمی خواهد!

شاد بودن که دلیل نمی خواهد!

آدمهای شاد، زمان زیادی را برای خوش بینی، شکرگزاری، تمرین مهربانی، رسیدگی به روابط محبت‌آمیز، متعهد شدن به اهداف پرمفهوم، بهره بردن از لذت‌های کوچک زندگی و امثال آن صرف می‌کنند. اما هیچوقت در کارهای دیگران دخالت نمی‌کنند فراموش کنید دیگران چه می‌کنند. نگاه نکنید که چه دارند و چه هستند. هیچ کس وضعیت بهتری ... متن کامل »

طریقه بافت گل قلاب بافی

طریقه بافت گل قلاب بافی

  8 زنجیره می زنیم  و حلقه می کنیم 8 پایه بلند داخل حلقه می بافیم در هرخانه دو پایه کوتاه می بافیم (یک پایه کوتاه در یک خانه  - 4 پایه بلند در  خانه بعدی) تا آخر داخل پرانتز تکرار شود از پشت چهارتایی دانه می گیریم 5 زنجیره میبافیم به وسط چهارتایی بعدی ... متن کامل »

دلم براي زن بودنمان تنگ شده

‫سالهاست كه زن بودن را فراموش كرده ايم سالهاست ديگر همسران فداكار و مادران دلسوزي نيستيم در عوض ، راننده های خوبی شده ايم حسابداران خبره مامور خريدان ِ زرنگ مديران توانمند، استراتژيست هاي باهوش اما … ديگر خودمان نيستيم ما گم شديم ! چه كسي ما را به دنياي ِ مردان کشاند؟ شانه هايمان،بازوانمان ... متن کامل »

چرا پارچه دور خانه خدا مشکی است؟

چرا پارچه دور خانه خدا مشکی است؟

به گزارش افکارنیوز ، پارچه مشکی رنگی که امروزه با آن کعبه را می پوشانند پیراهن یا پرده کعبه یا جامه کعبه نامیده می شود. این پوشش در قرون اخیر به رنگ مشکی بوده و آیات قرآن به رنگ طلایی با خط بسیار زیبایی بر آن بافته می شود. اما قبلا از رنگ های دیگری برای این پوشش ... متن کامل »

درمان خجالتی بودن

به گزرش پارسینه به نقل از قدس آنلاین، اما کم رویی، تاثیر منفی بر ارتباطات اجتماعی افراد می گذارد و رابطه های میان فردی آنها را نابود می کند. افرادی که می خواهند کم رویی را کنار بگذارند و ارتباطات اجتماعی شان را گسترش دهند با مطالعه و اجرای توصیه های زیر به هدف شان خواهند رسید: ... متن کامل »

آموزش بافت روتختی

آموزش بافت روتختی

طریقه بافت 8 زنجیره می زنیم و آن را حلقه می کنیم (دو پایه بلند -دو زنجیره)  شش بار تکرار شود داخل زنجیره (دو پایه بلند -سه زنجیره -دو پایه بلند) تا آخر تکرار شود داخل زنجیره ها 8 پایه بلند تا آخر روی 8 پایه بلند 8 پایه کوتاه و یک پایه بلند دوباره ... متن کامل »

ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺯﻧﺪﮔﻲ

ﺍﺳﺘﺎﺩﻱ ﺩﺭ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻼﺱ ﺩﺭﺱ، ﻟﻴﻮﺍﻧﻲ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺁﺏ ﺑﺪﺳﺖ ﮔﺮﻓﺖ.ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﮔﺮﻓﺖ تا ﻫﻤﻪ ﺑﺒﻴﻨﻨﺪ. ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﻥ ﭘﺮﺳﻴﺪ: ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻭﺯﻥ ﺍﻳﻦ ﻟﻴﻮﺍﻥ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﺳﺖ؟ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﻥ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﻧﻤﻲ ﺩﺍﻧﻴﻢ… ﺍﺳﺘﺎﺩ ﮔﻔﺖ:ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻭﺯﻥ ﮐﺮﺩﻥ ﻧﻤﻲﺩﺍﻧﻢ ﺩﻗﻴﻘﺎً ﻭﺯﻧﺶﭼﻘﺪﺭﺍﺳﺖ.ﺍﻣﺎ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﻦ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ: ﺍﮔﺮ ﻣﻦ ﺍﻳﻦ ﻟﻴﻮﺍﻥ ﺁﺏ ﺭﺍ ﭼﻨﺪ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﻫﻤﻴﻦ ... متن کامل »

روزی سیصد ساله! (داستانک زیبا و قابل تأمل)

روزی سیصد ساله! (داستانک زیبا و قابل تأمل)

  از شخصی پرسیدند: روزها و شب هایت چگونه می گذرد؟ با ناراحتی جواب داد: چه بگویم! امروز از گرسنگی مجبور شدم کوزه ی سفالی که یادگار سیصد ساله ی اجدادم بود بفروشم و نانی تهیه کنم..! گفت: خداوند روزی ات را سیصد سال پیش کنار گذاشته و تو اینگونه ناشکری می کنی؟ متن کامل »

نمایش مطالب بیشتر
رفتن به بالا