شما اینجا هستید: خانه > هنر های خانگی

آرشیو دسته: هنر های خانگی

طریقه درست کردن عروسک روسی

طریقه درست کردن عروسک روسی

وسایل لازم ساخت عروسک روسی طریقه ساخت عروسک روسی پارچه آنغوره را دولا کرده به طوری که روی پارچه به سمت هم باشد الگو ها را روی آن گذاشته با مداد یا مازیک محو شو می کشیم و دو لایه را با سنجاق ته گرد ثابت می کنیم قبل از آنکه قیچی کنیم آن را ... متن کامل »

آموزش بافت کلاه و پاپوش

آموزش بافت کلاه و پاپوش

  آموزش بافت کلاه این کلاه در دو مرحله بافته میشه: مرحله اول بافت کلاه: برای بافت کلاه ابتدا به اندازه ۱۰ تا ۱۲ سانت دونه سر بیندازید و دونه ها رو سه قسمت در نظر بگیرید و به این روش ببافید که دونه های اول رج قبل از ۸ دونه وسط رو با بافت ... متن کامل »

آموزش بافت کلاه

آموزش بافت کلاه

برای بافت کلاه ابتدا با ۱۶ دانه شروع به بافت میکنیم به این ترتیب: یکی زیر، دوتا رو، هشتا زیر (برای پیچ)، سه تا رو، یکی زیر، یکی ژته و یکی زیر رج های زوج به همان ترتیبی که می بینیم می بافیم زیر را زیر و رو را رو می بافیم رج سه: یکی ... متن کامل »

آموزش بافت کلاه

آموزش بافت کلاه

۱۲ دانه سربیاندازید رج اول: ۲ دانه ابری + ۱ رو + ۶ زیر + ۱ رو + ۲ دانه ابری ببافید و بقیه دانه ها همانطور که دیده میشود. رج سوم: ۲ دانه ابری + یک ژته + ۱ دانه رو + ۶ زیر + ۱ دانه رو + ۱ ژته + ۲ دانه ... متن کامل »

آموزش بافت کلاه

آموزش بافت کلاه

روش بافت کلاه: این کلاه از قسمت پایین شروع میشود و دقت زیادی می خواهد. تعداد دانه هایی که برای بافتن این کلاه بسیار زیبا شروع میکنیم بستگی به ضخامت کاموا و سایز کلاه دارد ولی تعداد دانه ها باید ضریب ۳ باشد. بعد از سرانداختن دانه ها روی میل و بافتن ۵ رج کشبافت، ... متن کامل »

آموزش دوخت دمکنی

آموزش دوخت دمکنی

روش دوخت دم کنی ساده: اول دوتا دایره به قطر ۱۸ سانت ببرید ( البته بستگی به در قابلمه ایی که میخواید استفاده کنید هم داره. میتونید در قابلمه رو بذارید و ۴-۵ سانت بزرگتر از در قابلمه پارچه رو ببرید) بین دایره های بریده شده یه لایه پشم شیشه یا ابر بزارید. اضافه های ... متن کامل »

رفتن به بالا