شما اینجا هستید: خانه > خانه و خانه داری > خانواده > همسران

آرشیو دسته: همسران

ویتامینهای مؤثر بر باروری

به گفته برایان بنجامین كارتر سخنگوی مشهور و عمومی بین‌المللی در حوزه طب پیشگیری در كالیفرنیا طی مقاله‌ای به بررسی تاثیر ویتامینها بر باروری می‌پردازند.این محقق بین‌المللی در این خصوص خاطرنشان كرد: باروری یك روند پیچیده است كه به فیزیولوژی زنانه و مردانه بستگی دارد.اگرچه عوامل بسیاری در امر ناباروری دخیل هستند و در صورت ... متن کامل »

چگونه یک مرد موفق در زندگی مشترک باشیم؟

 سایت خانواده ایرانی نوشت: ازدواج یک شراکت همهجانبه است.دو نفر که با هم ازدواج می کنند ،باید در تمام شرایط از هم حمایت کنند.در اینجا به ۲۰ قدم اصلی برای اینکه یک مرد موفق در زندگی زناشویی باشید اشاره می کنیم. ۱-هنگام بازگشت به خانه با کلمات خوب با او شروع به صحبت کنید.وقتی از سفر ... متن کامل »

با این روش ها به بار عاطفی زندگی زناشویی خود بیفزایید

با این روش ها به بار عاطفی زندگی زناشویی خود بیفزایید

مرد‌ها می‌توانند به روش‌های گوناگون و بی‌آنکه زحمت فراوانی به خود بدهند توجه همسرانشان را جلب کنند و به بار عاطفی زندگی زناشویی خود بیفزایند. اغلب مرد‌ها این را می‌دانند اما زحمت آن را به خود نمی‌دهند. زن برای اینکه احساس کند شوهرش او را دوست دارد، باید  محبت همسرش را بار‌ها ببیند. یک یا دو بار ابراز ... متن کامل »

تفاوت سنی در ازدواج تا چه حد در خوشبختی ما تاثیر گذار است؟

تفاوت سنی در ازدواج تا چه حد در خوشبختی ما تاثیر گذار است؟

رضا رفعتی روانشناس در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران  گفت:سن طرفین ومیزان تفاوت سنی دو نفر به هنگام ازدواج موضوع قابل توجهی است و شواهد و تجربیات موجود ما کی از آن است که سن دختر در ازدواج باید از پسر کمتر باشد. وی در ادامه بیان داشت: موفق شدن در ازدواج به طورقطع ... متن کامل »

آقای عزیز : خانم دلش برای این جملات لک میزند ؟!

اگر از آن دسته مردهایی هستید که فکر می کنند، جملات اهمیتی ندارد و تنها چیزی که مهم است درون شماست، کاملا در اشتباهید. تا زمانی که با این احساسات درونی تان جمله ای نسازید و همسرتان را از آن ها با خبر نکنید، هیچ اتفاق خوبی در زندگی مشترک تان نخواهد افتاد. اگر هم ... متن کامل »

افزایش تعداد بارداری احتمال ابتلا به سرطان سینه را کم می کند

با افزایش تعداد بارداری احتمال سرطان سینه کم تر می شود؛ استرس یکی از عوامل مهم ایجاد سرطان است. دخت ایران- دکتر سمیرا ازقندی، متخصص کلینیکال انکولوژى با بیان اینکه سرطان سینه، شایع ترین سرطان در بین زنان در ایران است، اظهار داشت: استرس یکی از عوامل مهم  ایجاد سرطان است. وی افزود: از آنجایی ... متن کامل »

پنج گنج زندگی مشترک

همه ما به دنبال عشق در زندگی مشترک می‌‌‌گردیم اما آیا واقعا عشق است که باعث خوشبختی می‌شود؟ عشق در کنار لذت، خوشحالی، اعتماد و شکوفایی شخصی است که معنی پیدا می‌کند…. این ۵ کلید به شما کمک می‌کند تا واقعا در زندگی مشترک احساس خوشبختی کنید: عاشق کسی شوید که عاشق شماست قبل از ... متن کامل »

اختلافات خطرناک زناشویی

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز، به طور طبیعی انسان ها در بسیاری از جنبه های فردی و شخصیتی با یکدیگر تفاوت دارند همین تفاوت ها، باعث اختلاف در انگیزه ها، سلایق و دیدگاه های آنان است؛ بنابراین وجود اختلاف در بین افراد و به ویژه زن و شوهرها یک امر طبیعی است و نباید ... متن کامل »

اشتباهات زوج های جوان در ابتدای زندگی مشترک

معمولا بین زوج هایی که به خاطر هر مسئله کوچکی با هم جر و بحث می کنند، اشتباهات مشترکی وجود دارد. اشتباهاتی که باعث می شود فاصله بین زوج ها بیشتر و بیشتر شود. زمانی که فاصله بین زن و مردی در زندگی مشترک زیاد شود، آن ها حرف یکدیگر را نمی فهمند و گاهی ... متن کامل »

۶ اشتباه خانم‌ ها در ازدواج

با اجتناب از این ۶ اشتباه، ازدواج بهتری داشته باشید. خانم‌های متاهل توجه کنید: چیزهایی که درمورد ازدواج نمی‌دانید ممکن است ایجاد مشکل کند. بعنوان مثال، اگر برای موضوعاتی که می‌خواهید با شوهرتان حرف نزنید، او متوجه آن نخواهد شد. و طریقه حرف زدن شما درمورد مسائلتان هم ممکن است کارها را خراب‌تر کند. ازدواج ... متن کامل »

فانتزی های زنانه در ازدواج

فانتزی اول من اگر زیبا باشم زندگی خوبی خواهم داشت یكی از فانتزی‌های وابسته به زیبایی، تب تند آرایش و جراحی‌های زیبایی است؛ زنانی كه می‌خواهند به هر قیمتی شده خودشان را زیباتر كنند و گمان می‌كنند كه فقط زیبایی نگهدارنده زندگی زناشویی آنها خواهد بود. در این موارد شاید برای مدت زمان كوتاهی فرد ... متن کامل »

راز افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی

در رابطه جنسی، دو قطب مخالف وجود دارد:‌ لذت بخشیدن و لذت بردن،‌ وقتی یکی لذت می‌بخشد و دیگری لذت می‌برد، لذت جنسی به سادگی ایجاد می‌شود. در رابطه جنسی دو قطبی، طرفین به نوبت و به طور آگاهانه در قطب‌های مخالف جابه‌جا می‌شوند تا خواهش و لذت را به اوج برسانند. در حالی که ... متن کامل »

۱۴ راز موفقیت و کامیابی جنسی

راز موفقیت و کامیابی جنسی در اوایل سده ۷۰ متخصصانی بر این عقیده بودند که اغلب مشکلات جنسی منشأ فیزیکی دارد. در این بین پزشکان پی بردند که تقریبأ فقط نیمی از مردان، ناتوانی جنسی، دلایل فیزیکی و مشکلات عملکردی دارند که حداکثر بخشی از این مشکل را می توان بدان اختصاص داد. ولی لااقل ... متن کامل »

دستورهایی براي خوشبختي در زندگي زناشويي

  اگر احساس مي‌كنيد بعد از ازدواج رابطه‌تان با همسرتان كمي سرد شده و مثل گذشته گرم و صميمي نيستيد نكات زيرا را بخوانيد و به آنها عمل كنيد.   ۱٫ مسايل كوچك را سرسري نگيريد شايد به نظرتان برسد برخي مسايل آنقدر كوچكند كه نمي‌توانند باعث دعوا شوند اما كاملا برعكس گاهي نگذاشتن ظرف‌ها ... متن کامل »

آیین همسرداری در احادیث اسلامی

به نام آنکه دل کاشانه اوست چراغ هر کسی در خانه اوست یکی از موضوعات مهمی که هر مؤمنی خواهان فهم آن از کلام درربار معصومین علیهم السلام است، موضوع «آیین همسرداری » است . بدین منظور، بر آن شدیم تا به «آیین همسرداری در احادیث اسلامی » نظری بیفکنیم و «۴۰ حدیث » در ... متن کامل »

رفتن به بالا