شما اینجا هستید: خانه > هنر های خانگی > ساخت شمع

آرشیو دسته: ساخت شمع

دکوپاژ روی شمع

دکوپاژ روی شمع

وسایل مورد نیاز یه شمع ساده ی قطور که می تونه به اشکال هندسی مختلفی باشه هر جور که سلیقه خودتونه چسب چوبی که بعد از خشک شدن بی رنگ بشه (چسب چوب شمال)…حتما هنگام خریداری مطمئن بشین که بعد از خشک شدن بی رنگ می شه چون بعضیاش اینطوری نیستن عکس دلخواه روبان یا ... متن کامل »

ساخت شمع صدفی

ساخت شمع صدفی

صدف‌هایی که از کنار دریا پیدا کرده‌اید را به جاشمعی‌ای زیبا تبدیل نمایید. ابتدا صدف‌ها را با محلول آب و کمی مایع سفیدکننده تمیز کنید و بگذارید خشک شوند. صدف‌های گود برای این کار مناسب‌تر بوده، زمان سوختن آن‌ها طولانی‌تر است. موم پارافین یا شمع‌های موجود را داخل ظرفی دوجداره ذوب کنید (در صورتی که ... متن کامل »

آموزش ساخت شمع چندلایه

آموزش ساخت شمع چندلایه

مواد لازم پارافین رنگ ظرف ذوب فتیله قالب ۱-ذوب کردن پارافین ۲-اضافه کردن رنگ و هم زدن ۳-گذاشتن فتیله در قالب ۴-ریختن پارافین مذاب داخل قالب وسرد شدن آن ۵- مذاب کردن پارافین ۶- اضافه کردن رنگ دوم و هم زدن ۷- ریختن بقیه ی پارافین روی پارافین سرد شده منبع:خونه ی ما http://khooneyema.ir   متن کامل »

آموزش درست کردن شمع تکه ای

آموزش درست کردن شمع تکه ای

مواد لازم موم رنگ فتیله ظرف برای ذوب کردن طریقه درست کردن ا۱-موم را ذوب کنید رنگ داخل آن بریزید داخل سینی بریزید پس از سرد شدن به شکل دلخواه برش بزنید ۲-فتیله را داخل قالب بگذارید ۳-شمع های برش داده شده را داخل قالب بریزید ۴-موم را ذوب کنیدرنگ زمینه شمع را داخل آن ... متن کامل »

دانستنیهای اولیه شمع سازی

دانستنیهای اولیه شمع سازی

کاربرد شمع از قدیم الایام بسیار مرسوم بوده و هنوز مردم در بسیاری از مراسم مختلف خود در شادی و یا حتی سوگواری از آن استفاده می کنند. این مسأله میان اکثر ملل با فرهنگها و سنن ومذاهب گوناگون مشترک بوده است. البته این هنر امروزه وسعت یافته و با تغییر و تحولاتی اساسی، به ... متن کامل »

رفتن به بالا