شما اینجا هستید: خانه > خانه و خانه داری > خانواده > کودکان > سرگرمی کودکان

آرشیو دسته: سرگرمی کودکان

طرز تهیه خمیر بازی مطمئن و خانگی برای بچه ها

مواد لازم برای تهیه خمیر بازی خانگی ۱ فنجان آرد ۱/۴ فنجان نمک ۲ قاشق غذاخوری کرم تارتار ۱ فنجان آب ۲ قاشق غذاخوری روغن (گیاهی) رنگ ژلی خوراکی   طرز تهیه خمیر بازی خانگی برای تهیه این خمیر، ابتدا مواد خشک یعنی آرد و نمک و کرم تارتار رو با هم مخلوط میکنیم و در ... متن کامل »

روزی سیصد ساله! (داستانک زیبا و قابل تأمل)

روزی سیصد ساله! (داستانک زیبا و قابل تأمل)

  از شخصی پرسیدند: روزها و شب هایت چگونه می گذرد؟ با ناراحتی جواب داد: چه بگویم! امروز از گرسنگی مجبور شدم کوزه ی سفالی که یادگار سیصد ساله ی اجدادم بود بفروشم و نانی تهیه کنم..! گفت: خداوند روزی ات را سیصد سال پیش کنار گذاشته و تو اینگونه ناشکری می کنی؟ متن کامل »

خانواده

خانواده مامان جون من جه مهربونه دوسش دارم خيلى زياد خودش ميدونه يه شاخه كل هديه ماست براى مادر اون كه به فكر بجه هاست از همه بيشتر باباى خوبم جراغ خونه است دستاى كرم اون برام يه اشيونه است يه شاخه كل هديه ما براى باباست اون كه هميشه سايه اش روى سر ماست ... متن کامل »

قصه سه ماهي

در آبگير كوچكي ، سه ماهي زندگي مي كردند . ماهي سبز ،  زرنگ و باهوش بود ، ماهي نارنجي ، هوش كمتري داشت و ماهي قرمز ، كودن و كم عقل بود . يك روز دو ماهيگير از كنار آبگير عبور كردند و قرار گذاشتند كه تور خود را بياورند تا ماهيها را بگيرند ... متن کامل »

داستان کوتاه و خواندنی از بهلول

زبید خاتون و بهلول هر وقت دلش می گرفت به کنار رودخانه می آمد. در ساحل می نشست و به آب نگاه می کرد… پاکی و طراوت آب، غصه هایش را می شست. اگر بیکار بود همانجا می نشست و مثل بچه ها گِل بازی می کرد.آن روز هم داشت با گِل های کنار رودخانه، ... متن کامل »

رفتن به بالا