شما اینجا هستید: خانه > هنر های خانگی > بافتنی و قلاب بافی

آرشیو دسته: بافتنی و قلاب بافی

آموزش بافت کلاه و پاپوش

آموزش بافت کلاه و پاپوش

  آموزش بافت کلاه این کلاه در دو مرحله بافته میشه: مرحله اول بافت کلاه: برای بافت کلاه ابتدا به اندازه ۱۰ تا ۱۲ سانت دونه سر بیندازید و دونه ها رو سه قسمت در نظر بگیرید و به این روش ببافید که دونه های اول رج قبل از ۸ دونه وسط رو با بافت ... متن کامل »

آموزش بافت کلاه

آموزش بافت کلاه

برای بافت کلاه ابتدا با ۱۶ دانه شروع به بافت میکنیم به این ترتیب: یکی زیر، دوتا رو، هشتا زیر (برای پیچ)، سه تا رو، یکی زیر، یکی ژته و یکی زیر رج های زوج به همان ترتیبی که می بینیم می بافیم زیر را زیر و رو را رو می بافیم رج سه: یکی ... متن کامل »

آموزش بافت کلاه

آموزش بافت کلاه

۱۲ دانه سربیاندازید رج اول: ۲ دانه ابری + ۱ رو + ۶ زیر + ۱ رو + ۲ دانه ابری ببافید و بقیه دانه ها همانطور که دیده میشود. رج سوم: ۲ دانه ابری + یک ژته + ۱ دانه رو + ۶ زیر + ۱ دانه رو + ۱ ژته + ۲ دانه ... متن کامل »

آموزش بافت کلاه

آموزش بافت کلاه

روش بافت کلاه: این کلاه از قسمت پایین شروع میشود و دقت زیادی می خواهد. تعداد دانه هایی که برای بافتن این کلاه بسیار زیبا شروع میکنیم بستگی به ضخامت کاموا و سایز کلاه دارد ولی تعداد دانه ها باید ضریب ۳ باشد. بعد از سرانداختن دانه ها روی میل و بافتن ۵ رج کشبافت، ... متن کامل »

بافت پاپوش زنانه

بافت پاپوش زنانه

این پاپوش برای سایز ۳۷ و ۳۸ مناسب است. روش بافت پاپوش زنانه: رج اول ۵ زنجیره می زنیم و بعد از گرد کردن داخل حلقه با سه زنجیره بافت را شروع می کنیم و با ۷ پایه بلند رج اول را تمام می کنیم. رج دوم را با سه زنجیره شروع می کنیم و ... متن کامل »

بافت کلاه قلاب بافی

بافت کلاه قلاب بافی

این مدل کلاه ها به دو صورت هست. یکی قسمت دنباله آن نازک است و یک دفعه کلاه شروع می شود. یک مدل هم کم کم قطر آن بیشتر می شود تا به اندازه دور سر برسد. معمولا چون کلاه های قلاب بافی رو از بالا آموزشش رو میذارم اینبار هم به همین صورت هست. ... متن کامل »

بافت یقه اسکی دخترانه

بافت یقه اسکی دخترانه

آموزش بافت یقه اسکی دخترونه: برای آموزش این مدل یقه اسکی دخترونه دو کلاف کاموای ضخیم و یک جفت میل گرد شماره ۵ نیاز داریم. برای شروع ابتدا ۸۰ دانه سر انداخته و کشباف می بافیم ( هر کشبافی که دوست داشتید ). وقتی اندازه یقه به اندازه دلخواهتان رسید باید تمام دانه ها رو ... متن کامل »

مدل و نقشه بافت

مدل و نقشه بافت

مدل و نقشه بافت شماره ۱: مدل و نقشه بافت شماره ۲: مدل و نقشه بافت شماره ۳: مدل و نقشه بافت شماره ۴: مدل و نقشه بافت شماره ۵: مدل و نقشه بافت شماره ۶: مدل و نقشه بافت شماره ۷: مدل و نقشه بافت شماره ۸: مدل و نقشه بافت شماره ۹: مدل ... متن کامل »

رفتن به بالا